Metin2 Lycan Karakteri Rehberi

Metin2 pvp serverler sizlere oyun karakterleri hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Lycan karakteri Metin2  oyununa yeni eklenen bir oyun karakteridir.  güçlü olarak bilinir ama tabi buda kullanmasını bilenedir. Bunun sebebide metin2 tarihinde ilk ve son eklenen karakteri olduğu içindir. Metin2 2008 yılında hayatımıza girdiğinden bu yana yani lycan karakteri son karakterdir oyundaki. Ve oyuna başlamadan bu karakterlerin herhangi birini seçmeniz gerekiyordu. Eski karakterler Savaşçı, Ninja, Sura ve Şaman isimlerinde kimisi büyücü kimisi yakın dövüşçü bir diğeri ise okçuydu. Metin 2 kurucularının son zaman da gelen güncellemelerinde emek serverler bu yeni karakter Lycan çıkartıldı. Buda oyuncularda en son bu çıktıysa bu daha iyidir dedirtti kimine göre iyi olan kiminin de hiç beğenmediği bu karakteri biraz tanımanız açısından kendisinden bahsedeceğiz.

 

 

 

 

Karakterin skillerinden sırasıyla bahsedecek olursak;

Kırmızı Kurt Ruhu

Çivit Kurt Ruhu

Kurt Pençesi

Yırtma

Kurt Nefesi

Kurt Atlayışı

Bu hareketleri(skilleri) incelemek gerekirse

Kırmızı Kurt Ruhu: Bu yetenek karakterin saldırı gücünü belirli oranda arttırır. Savunma değerinin belirli bir kısmını da delici vuruş şansını arttırır.

Çivit Kurt Ruhu: Rakibin ıskalama şansını arttıran bu yeteneğin bir diğer özelliği ise saldırı hızını arttırır. Bir nevi rakibin ıskalaması ve hasar almama oranını arttırırken normal saldırılara saldırı hızı arttırarak daha fazla hasar vermenize yardımcı olur.

Kurt Pençesi: Karakterin en fazla saldırı gücüne sahip olan bu yetenek beş saldırıdan birinin kritik vurmasına yararken bu özelliği yeteneği daha değerli kılmıştır.

Yırtma: Bir Ninja’nın bıçak çevirerek art arda 2 veya 3 kez hasar vermesi gibi bu yetenekte de art arda 3 vuruş yapıyorsunuz ve bu vuruşlar düşman üzerinde hem kanama hem de %20 oranında kritik vurarak karakterin en önemli 2. Yeteneği diyebiliriz.

Kurt Nefesi: Sersemletme özelliğine sahip olan bu yetenek ara sıra kullanılan bir yetenektir. Bunun nedeni ise 20 saniye bekleme süresinin olması.

Kurt Atlayışı: Bu yetenek hiçbir işe yaramıyor. En son anda açılabilir ancak bir etkisi yada zararı yoktur.

 

Önemli bir diğer nokta ise bu yetenek sıralaması benim oynadığım bir sıralamadır. Bu nedenle oyuncu kendi isteğine göre oynayış biçimine göre istediği zaman yerlerini değiştirebilir. İyi Oyunlar…

Metin2 Lycan Karakteri Rehberi Yorumları

Metin2 Pvp Serverler

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.

Metin2 pvp serverler | Pvp serverler | Metin2 emek serverler | Metin2 editsiz pvp serverler | Editsiz pvp serverler | Emek pvp serverler | Emek serverler | Silkroad pvp serverler | Knight pvp serverler | Metin2 wslik pvp serverler | sitemap

Metin pvp serverlerpvppvpserverlersmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar
Yandex.Metrica

Editsiz pvp serverler

Wslik pvp serverler

Emek pvp serverler